Shell przedstawia ulepszoną formułę paliw premium
22568
post-template-default,single,single-post,postid-22568,single-format-standard,stockholm-core-2.4.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-9.6.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive

Shell przedstawia ulepszoną formułę paliw premium

3, 4 Pomaga chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. Czystość i poprawa osiągów silnika wykazana przy użyciu standardowych testów branżowych oraz testów własnych firmy Shell. Przy ciągłym stosowaniu Shell V-Power od pierwszego całkowitego napełnienia baku. Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

Shell V-Power Diesel – poczuj Jakość w każdych warunkach

Uczestnicy będą mogli na własne oczy przekonać się, w jaki sposób zaktualizowana formuła paliw wpływa na żywotność i efektywność pracy silnika samochodowego. Widzimy przód samochodu oraz dystrybutor paliwa stacji Shell. Po uruchomieniu animacji czerwonym przyciskiem ODPAL ANIMACJE ukazuje się droga, znikają gwiazdy, w ich miejsce pokazują się chmury. Na osi po prawej stronie zostaje podświetlone na żółto koło z cyfrą jeden. 1 Najniższa cena 1 l paliwa Shell V-Power 95 z ostatnich 30 dni przed obniżką wynosiła 6,11 zł, a 1 l paliwa Shell V-Power Diesel wynosiła 5,91 zł.

Ulepszone paliwo premium. Dlaczego warto zatankować?

Wprowadzona na rynek ulepszona formuła paliw premium odzwierciedla, że dostarczamy klientom coraz lepsze rozwiązania. Usuwa ona aż do 100% osadów, dzięki czemu pomagamy kierowcom poprawić osiągi i wydajność silników. Jednocześnie inwestujemy w alternatywne rozwiązania, takie jak infrastruktura ładowania pojazdów elektrycznych. Jest to ważny element naszego działania na rzecz umożliwienia transformacji mobilności, która leży u podstaw naszej strategii.

Korzyści z ulepszonego paliwa Shell V-Power Racing

Ze względu na obecną sytuację większość z nas pewnie będzie podróżować samochodem po Polsce, dlatego chcemy umilić i ułatwić klientom tę podróż. Nasze stacje są miejscem, w którym można nie tylko zatankować auto, ale również posilić się, odpocząć i nabrać siły. Dodatkowy zastrzyk energii daje kawa, ale klientom, którzy w gorącym, letnim okresie będą szukać ochłody oferujemy promocję na napój energetyczny, który dodatkowo zawiera w sobie witaminy. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów znajdzie w tej ofercie produkt odpowiadający jego gustowi smakowemu – mówi Rafał Molenda, dyrektor działu stacji paliw i rozwoju sieci detalicznej w Shell Polska. Kierowcy nie muszą się martwić kończącymi się promocjami, ponieważ od września Shell przygotowuje nowe, wyjątkowe oferty dla Klubowiczów Shell ClubSmart.

Shell V-Power Diesel

Na osi po prawej stronie widzimy przejście do przycisku z cyfrą trzy, jest ona podświetlana na żółto. Na osi po prawej stronie widzimy przejście do przycisku z cyfrą dwa, jest ona podświetlana na żółto. Jest to możliwe za sprawą usuwania szkodliwych osadów, których nagromadzenie wpływa na zmniejszenie wydajności silnika. W niektórych przypadkach dość szybko można odczuć powrót pełnej mocy czy lepsze spalanie. To oczywiście zależy od wielu czynników, ale popularność paliw Shell w Polsce nie wzięła się znikąd.

Korzystaj z nowego paliwa premium w niższej cenie. Zobacz jak

Dodatkowo dla osób przyzwyczajonych do zasad zakończonej promocji „Wtorki z Shell V‑Power” od 21 maja do 28 czerwca br. Dzięki temu we wtorki zarówno benzyna Shell V‑Power 95 jak i Shell V‑Power Diesel będą nadal dostępne w cenie paliw podstawowych. W czwartki w niższej cenie będzie można zatankować tylko Shell V‑Power Diesel. Szeroka kampania informacyjna na temat ulepszonej formuły paliw premium rozpocznie się 9 września 2023 wydarzeniem Shell V-Power Day na błoniach PGE Narodowego. Wydarzenie poprowadzą dziennikarz i prezenter telewizyjny Maciej Dowbor oraz prezenterka radia ChilliZet i dziennikarka motoryzacyjna Dagmara Kowalska. Wstęp na Shell V-Power Day 9 września możliwy jest w godzinach i jest bezpłatny.

Zniżka nie dotyczy „sportowej” 100-oktanowej benzyny Shell V-Power Racing 100. Na osi po prawej stronie widzimy przejście do przycisku z cyfrą sześć, jest ona podświetlana na żółto. Na osi po prawej stronie widzimy przejście do przycisku z cyfrą pięć, jest ona podświetlana na żółto. Na osi po prawej stronie widzimy przejście do przycisku z cyfrą cztery, jest ona podświetlana na żółto.

Jesteśmy dystrybutorem produktów firmy Shell od ponad dwóch dekad. Przez ten czas zgromadziliśmy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu dzisiaj możemy pomóc naszym klientom w skutecznej realizacji ich celów. Kompleksowo obsługujemy wszelkie dziedziny, w których wysokiej jakości lubrykanty stanowią kluczową rolę do niezawodności systemów mechanicznych. Na środku, u dołu planszy pojawia się szara ikona sugerująca scrollowanie. Z prawej strony ukazuje się wąż oraz pistolet dystrybutora paliwa. Następuje zbliżenie na tyle koło, samochód ukazany jest w przekroju.

Najlepsze paliwa Shell V-Power są dostępne w wybrane dni tygodnia w cenie paliw podstawowych. We wtorki benzynę Shell V-Power 95 można kupić w cenie Shell FuelSave. W czwartki klienci mniej zapłacą za Shell V‑Power Diesel. Shell chce pomóc kierowcom w bezpiecznym i komfortowym powrocie na drogi. Właśnie dlatego ruszyła nowa akcja „Wtorki i Czwartki z Shell V Power”, dzięki której klienci Shell w wybrane dni tygodnia, będą mogli wypróbować paliwa Shell premium w cenie paliw podstawowych.

Shell V-Power to najlepsze paliwa Shell o innowacyjnym składzie, stworzone, aby pomagać zagwarantować najlepsze osiągi i poprawić wydajność silnika. Posiadają one wzmocnioną formułę czyszczącą DYNAFLEX, która pomaga chronić elementy układu paliwowego takie jak zawory czy wtryskiwacze przed nawarstwiającym się osadem wpływającym na wydajność. Shell V-Power to również jedyna rodzina paliw współtworzona i polecana przez najlepsze marki motoryzacyjne, do których należy Ferrari oraz BMW M.

1 Paliwa Shell V-Power pomagają chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. Przy ciągłym stosowaniu paliwa Shell V-Power od pierwszego całkowitego napełnienia baku. Paliwa Shell V-Power pomagają chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. 1 Paliwa Shell V-Power pomagają chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. 2 Pomaga usuwać i chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa. Zwiększona oszczędność paliwa przy stosowaniu paliw Shell V-Power została wykazana w standardowych testach branżowych i testach własnych Shell.

2 W porównaniu z podstawowym paliwem Shell FuelSave Diesel. Jednocześnie wycieraczka na przedniej szybie samochodu podnosi się. Widzimy przednią część samochodu w przekroju – drzwi oraz szybę kierowcy. 3 W porównaniu z podstawowym paliwem Shell FuelSave Diesel.

  1. Bezpieczeństwo oraz zdrowie naszych klientów i pracowników są dla nas najważniejsze.
  2. Warto pamiętać, że wpływają one też na żywotność jednostki napędowej.
  3. Przestrzeń jest dostosowana do poruszania się osób z ograniczoną sprawnością ruchową.
  4. Cały czas we wtorki i czwartki można skorzystać z akcji „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”.
  5. Dodatkowy zastrzyk energii daje kawa, ale klientom, którzy w gorącym, letnim okresie będą szukać ochłody oferujemy promocję na napój energetyczny, który dodatkowo zawiera w sobie witaminy.

Każdy samochód, który opuszcza słynną fabrykę Ferrari, jest zasilany paliwem Shell V-Power; nasze formuły nadają się jednak do zastosowania nie tylko w silnikach samochodów wyścigowych. Paliwo wyścigowe Shell V-Power dostarczane do Scuderia Ferrari składa się co najmniej w 99% ze składników tego samego typu co Shell V-Power Racing dla samochodów standardowych, nie wyścigowych. Podczas jednej transakcji w promocyjnej cenie można rozliczyć maksymalnie 60 litrów paliwa. Ze zniżki można korzystać wielokrotnie, w każdy dzień tygodnia aż do 29 lutego 2024 r.

Ale zawsze zwykła 95 – szkoda lać 98 do 1.8 16V 115KM. Kiedyś mi na Shellu nalali jakiś ichni wynalazek premium (też 95) i jedyna różnica, jaką odczułem, to różnica w cenie. Benzyna, którą kupujecie na polskich stacjach i tak zawsze pochodzi z tego samego źródła – od Orlenu. Wszystkie benzny “smakowe” to po prostu orlenowska baza + jakiś dodatek dolewany już na stacji. Wyjątkiem jest chyba najdroższy V-Power, którego Shell sprowadza z Niemiec.

Trzeba pamiętać, że każdy koncern opracowuje własną mieszankę paliw z dodatkami uszlachetniającymi. Mimo to globalny potentat paliwowy nie spoczywa na laurach i nadal udoskonala swoje produkty. Nawyki kierowców zmieniają się, dotyczy to zarówno stylu jazdy, jak i wymagań podczas podróży. Paliwa najlepszej jakości to dłuższe życie elementów silników samochodowych i oszczędność dla kierowców związana z kosztami przeglądów i napraw.

Dzisiejsi kierowcy oczekują od swoich pojazdów wydajności i niezawodności – mogą je uzyskać, stosując najlepszej jakości paliwa. Nad ulepszoną formułą paliw premium Shell V-Power pracował zespół 150 naukowców i naukowczyń z sześciu centrów badawczo-rozwojowych Shell. Najlepsze w historii firmy paliwa Shell V-Power są owocem ponad pięcioletnich prac badawczo-rozwojowych i usuwają aż do 100% osadów, zapobiegając ich gromadzeniu się w przyszłości na ważnych częściach silnika. Udoskonalone paliwa Shell V-Power czyszczą aż do 100% kluczowych części silnika i przywracają aż do 100% jego osiągów1. Paliwa Shell V-Power są rekomendowane przez globalnych partnerów motoryzacyjnych, między innymi Scuderia Ferrari. Produkty Shell pomogły zespołowi Scuderia Ferrari sięgnąć aż po 10 tytułów konstruktorskich FIA Formula 1® i odnieść 12 zwycięstw w mistrzostwach kierowców F1®.

Uzyskane efekty mogą różnić się w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy. 1,3,4 Usuwa zmniejszające wydajność osady na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory dolotowe i wtryskiwacze paliwa, oraz chroni przed ich narastaniem. Oczyszczanie silnika i odzyskanie osiągów wykazano przy użyciu standardowych testów branżowych i testów własnych Shell. Rzeczywiste efekty i korzyści mogą się różnić w zależności od typu, wieku i stanu pojazdu oraz stylu jazdy. Shell V-Power pomagają chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady 2,3. Pomiary przy użyciu standardowych testów branżowych oraz testów własnych firmy Shell.

Na osi po prawej stronie widzimy przejście do przycisku z cyfrą siedem, jest ona podświetlana na żółto. Nasze wyjątkowe paliwo Shell V-Power Racing 100 posiada co najmniej 100 oktanów, co pomaga zwiększać moc i wydajność silnika, dzięki bardziej kontrolowanemu procesowi spalania. Paliwa Shell V-Power dzięki ulepszonej formule czyszczą aż do 100% kluczowych części silnika i przywracają aż do 100% jego osiągów 2,3. O tym, czy da się odczuć różnicę, tankując paliwo premium najlepiej przekonać się samemu. Teraz jest ku temu niezła okazja z racji promocji „7 dni korzyści dla Klubowiczów”. Promocja dotyczy benzyny premium Shell V-Power 95 oraz oleju napędowego premium Shell V-Power Diesel.

Benzyna Czy powinienem handlować opcjami binarnymi Racing o liczbie oktanowej 100 w porównaniu z paliwami Shell FuelSave 95 o niższej liczbie oktanowej 95 w pojazdach reagujących na liczbę oktanową. Paliwa premium Shell V-Power zawdzięczają swój sukces unikalnej formule, która zapewnia dokładne czyszczenie silnika z osadów. Jego osiągów i pomaga uzyskać lepszą wydajność spalania3. Paliwa Shell V-Power zawierają składniki zmniejszające tarcie, które zapewniają, że kluczowe elementy silnika poruszają się płynnie. Ulepszona formuła Shell V-Power zapewnia również ochronę antykorozyjną.

Transfer CFD do AUS200 do nowego CFD INDEX3 Grupa narzędziowa poprawia oszczędność paliwa dzięki formule, która pomaga usuwać i chronić przed gromadzeniem się osadów na kluczowych elementach układu paliwowego. 3 Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy. 4 Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy. Aby zatankować wybrane paliwo w niższej cenie wystarczy odwiedzić stację Shell w odpowiedni dzień tygodnia i zatankować maksymalnie do 100 litrów objętego promocją paliwa. Lista stacji biorących udział w akcji jest dostępna na stronie internetowej Shell tutaj.

Promocja przeznaczona jest dla kierowców samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Niższa cena nie naliczy się w przypadku użycia karty flotowej lub Karty Dużej Rodziny. Szczegółowe warunki promocji opisano w regulaminie oraz na stronie Shell Polska. Zapomnij o problemach z silnikiem z pomocą innowacyjnego paliwa Shell V-Power Diesel. Jego unikalna formuła czyści aż do 100% kluczowych części silnika i przywraca aż do 100% jego mocy.1, 3 Poczuj się bezpiecznie w każdych warunkach.