Я Працюю У Customer Help, І Це Цікаво: Хто І Чому Обирає Професію У Сфері Допомоги Клієнтам
22775
post-template-default,single,single-post,postid-22775,single-format-standard,stockholm-core-2.4.1,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-9.6.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive

Я Працюю У Customer Help, І Це Цікаво: Хто І Чому Обирає Професію У Сфері Допомоги Клієнтам

Програми навчання побудовані таким чином, що почати програмувати може навіть той, хто ніколи раніше з програмуванням не зустрічався. Наші навчальні матеріали допоможуть вам зробити впевнений старт та досягти бажаного успіху в IT. IT Specialist — українська компанія, що надає професійні послуги у сфері ІТ та кібербезпеки на українському та закордонному ринку. Зацікавила позиція та прагнете спробувати себе у цій сфері? Тоді переходьте за посиланням, щоб дізнатися більше. Вже у наступному році ми відкриваємо новий набір на безкоштовну навчальну програму Sigma Software Support Camp.

що робить IT Support Specialist

Скористуйтеся формою входу або введіть інший. Письмові комунікації значно скорочують віртуальну дистанцію між співрозмовниками, але з іншого боку — не дають змогу відчути ваші інтонації. Одна помилка може швидко зіпсувати весь діалог. Робота в Support-відділі — це ідеальний варіант для старту в ІТ, бо для неї не потрібно мати широкий бекграунд на самому початку. Аби пояснити загальну суть, варто розділити підтримку на три рівні.

Спеціаліст Технічної Підтримки (it, Junior)

Таким чином, компанію мені порекомендувала одна з моїх знайомих, яка співпрацювала і продовжує співпрацювати з компанією ZONE3000. Спочатку я не вірила, що пройду відбір, але старання та дуже сильне бажання працювати саме тут мені допомогли. Мало хто уявляє, наскільки широкий спектр питань вирішує служба технічної підтримки. Насправді я не шукала вакансії в IT сфері, тим паче не думала, що буду працювати у технічній підтримці. У дитинстві у мене була мрія стати вчителькою англійської, та я майже втілила її в життя, вивчившись на перекладача. Після закінчення університету займалася репетиторством, проте мені стало цікаво спробувати себе на посаді не філологічного спрямування.

Я люблю свою роботу за можливість навчатись нових речей, пов‘язаних зі сферою хостингу, вебсайтів, програмування. Не менш важливим є й те, що я обожнюю спілкуватись із людьми. Таке щоденне довготривале спілкування з клієнтами може здатись мукою для когось. Напевно, немає кращого показника того, що ти робиш свою справу добре, ніж відгуки щасливих користувачів.

В Яких It Спеціальностях Не Треба Вивчати Програмування?

Як на мене, величезним плюсом компанії є те, що компанія проводить навчання (технічна база та практика), яке потім оплачується за умови успішної здачі тестування. Для того, щоб розібратися в цьому питанні та поставити крапки над «і», ми запросили на каву спеціалістів технічної підтримки компанії ZONE3000. Адже завжди цікаво послухати думку тих, хто дійсно працює у сфері допомоги клієнтам, а не «експертів», які лише спостерігають зі сторони. Я закінчила університет за спеціальністю «Вчитель англійської та німецької мови». У мене була крута база знань англійської та навички вільного спілкування. Я мала плани шукати роботу у сфері IT, оскільки це перспективна галузь.

Насправді не можу сказати, що є якісь особливі критерії для роботи на посаді CS Specialist. Якщо у вас гарний рівень англійської, ви готові приділяти час навчанню й пізнавати щось нове ― ця робота точно для вас. Для неї також у пригоді стануть такі якості як терплячість, привітність та доброзичливість, щоб ефективно комунікувати з клієнтами та відповідати на запити. А далі все залежить від вашого бажання рости та розвиватись далі.

Після успішної здачі я потрапила на тренінг у ZONE3000. Не зайвою буде також технічна підкованість —  розуміння операційних систем, баз даних, тестування, віртуалізації. Усе це —  бажані навички та знання, що дозволять фахівцю підтримки бути затребуваним на ринку та швидко перемикатися між проєктами. Сапорт занадто розтягнуте питання, для тих хто в кол центрі, може і так, для 3-ї і 4-ї лінії дуже сумніваюсь… До речі, цікаво було б в ЗП опитуваннях розділити лінії(рівні) для більш чіткої картини.

Я думаю, що ця посада підійде людям будь-якого віку, які відповідають стандартним вимогам щодо рівня іноземної мови, вказаним у вакансії. Також людина має бути готова постійно вдосконалюватись, навчатись, працювати над собою. Ну і, безперечно, сапортер ― це той, кому подобається розмовляти та спілкуватись із людьми загалом. Якщо ви надаєте перевагу роботі, яка не передбачає тісного взаємозв‘язку з іншими людьми, колективом, то ця посада не для вас. Потрапила у компанію завдяки «сарафанному радіо». Ніщо не працює краще, ніж реклама знайомих та авторитетних у твоїх очах людей.

Ідеальний Варіант Для Старту В Іт: Чим Займаються Support-спеціалісти

Підписуйтесь на щотижневу розсилку від головної редакторки Happy Monday з підбіркою найцікавішого контенту тижня, новин та кар’єрних можливостей. » Погодьтеся — неприємно, коли хтось це визнає, тим паче що це суб’єктивно. Продовжуючи, ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності. Щодня ми можемо надсилати вам схожі вакансії на ел.

що робить IT Support Specialist

Так збіглося, що у ZONE3000 на той час працювало (та й досі працює) багато моїх знайомих, які навчалися зі мною в університеті. Вони відгукувалися про компанію дуже позитивно, тому і я вирішила спробувати свої сили та надіслати резюме. Мені зателефонували того ж дня, розповіли трохи більше про компанію,  специфіку роботи та нічні зміни. Ми домовилися про день здачі тесту з англійської, який я склала успішно.

Як Зрозуміти, Що Обрана Іт-спеціальність Мені Підходить?

Про роботу Support-фахівця розповідає Євгенія Кириленко, спеціалістка з 11-річним досвідом роботи з клієнтами та керівниця Support-відділу в ІТ-компанії Sigma Software. Отже, як бачите, у ролі Customer https://wizardsdev.com/ Support Specialist випробовують себе зовсім різні люди. При  цьому зовсім не обов’язково мати технічну освіту та добре знатися в IT. Головне ― бути відкритим новому досвіду та знанням!

що робить IT Support Specialist

Я побачила оголошення на сайті, і мене зацікавила ця вакансія. Без вагань відправила своє резюме та стала очікувати на результат. Через день-два зі мною зв’язалася рекрутер компанії та запропонувала пройти тест на знання англійської, а згодом співбесіду.

Я Працюю У Customer Assist, І Це Цікаво: Хто І Чому Обирає Професію У Сфері Допомоги Клієнтам

Також на цій посаді регулярно переглядається розмір доходу відповідно до твоїх успіхів, є можливість кар‘єрного розвитку та професійного зростання. Тепер нарешті можу зрозуміти наскільки релевентні описи інших посад… Службу підтримки часто уявляють як такий собі кол-центр, де люди в навушниках завчено відповідають на дзвінки користувачів.

  • Спочатку я не вірила, що пройду відбір, але старання та дуже сильне бажання працювати саме тут мені допомогли.
  • Також людина має бути готова постійно вдосконалюватись, навчатись, працювати над собою.
  • Таким чином, компанію мені порекомендувала одна з моїх знайомих, яка співпрацювала і продовжує співпрацювати з компанією ZONE3000.
  • Я мала плани шукати роботу у сфері IT, оскільки це перспективна галузь.
  • Для того, щоб розібратися в цьому питанні та поставити крапки над «і», ми запросили на каву спеціалістів технічної підтримки компанії ZONE3000.
  • Після успішної здачі я потрапила на тренінг у ZONE3000.

Так, це не завжди легко, але всі негативні моменти нівелюються абсолютною кількістю переваг роботи у Customer Support ZONE3000. IT Specialist має партнерські угоди з провідними виробниками програмних рішень, такими як IBM, IT Support Specialist вакансії Cisco, Tenable, Imperva, Intersystems, Qualys тощо. У 2023 році компанія отримала єдиний в Україні статус партнера Check Point Elite Partner. Заповніть, якщо ви не проти, щоб ми могли зв’язатись у випадку потреби.

що робить IT Support Specialist

Позиція Customer Support чудово підійшла для початку кар’єри в ІТ. Думаю, ця посада підходить людям, які люблять спілкування й прагнуть розвиватися. Також ви маєте бути відповідальним, проявляти емпатію та, в деяких моментах, терплячість. Сапортер від душі хоче допомагати людям, і це бажання дуже відчувається. Адже фальшива люб’язність та прагнення якомога скоріше хоч якось закрити питання відштовхують користувачів, що загрожує навіть втратити клієнта, отже така робота дуже важлива.

Збиралася пройти курси IT HR/Recruiter, проте вирішила спочатку надіслати резюме сюди. Чесно кажучи, вперше дізналась що таке хостинг, коли прийшла на тренінг у компанію, і до останнього не вірила, що зможу все це опанувати. Але в процесі мені стало дуже цікаво, я засвоїла матеріал і з усім розібралася.